nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Akce

GurmáNOVO místečko

06/05/2022

Přes den či večer, měsíc máj, ten máj byl všech gurmánů čas. Hladové zval k jídlu hlas, kde tak lahodné jídlo maj.

Objevte chutě světa, které v Novo Plaze máte na dosah ruky, a to po celý rok.

Texicana

V tomto nejnovějším přírůstku mezi našimi restauracemi si pochutnáte především na thajských a mexických specialitách. Stačí se pouze svést do prvního patra, kde ji naleznete v blízkosti prodejny Datart. Na své si zde přijdou i milovníci ostřejších dobrot.

 

 

Li-wu

Abyste objevili kouzlo a tajemství asijské kuchyně, nemusíte nasedat do letadla! Li-wu vám naservíruje Asii přímo na váš talíř, ať už se jedná o závitky, sushi nebo nudle. Drží se tradičních postupů, ale využívají moderní technologie, díky kterým je jídlo připravené rychle a bez ztráty kvality.

 

Prima Bašta

Klasická česká kuchyně, no, kdo by ji neměl rád? V Prima baště potěšíte žaludky poctivou svíčkovou, smaženým řízkem či moravským vrabcem se zelím a knedlíkem. Pokud dáváte přednost klasice před exotikou, zde vás s jídlem stoprocentně nadchnou.

 

 

Sumo sushi

Running sushi je jednoduše zážitek! Připravené jídlo jezdí na barevných talířcích na pásu, a tak si z něj odchytnete to, co vás zrovna zaujme. Zaplatíte pouze „vstup“, kolik toho v určitém časovém úseku sníte je pouze na vás.

Pokud si své jídlo nechcete odchytávat, můžete si objednat jednu pořádnou porci toho, na co máte právě chuť.

 

 

KFC

Restaurace KFC jsou známé především svou variací kuřecích porcí, které jsou připravované podle tajného receptu z 11 bylinek a koření. V nabídce však mají i poctivé saláty, sendviče a dezerty. Usměvavý personál je tak pouze třešničkou na dortu.

Přímo nad restaurací se nachází vnitřní posezení, kde si své jídlo můžete vychutnat pěkně v klidu a v pohodě.

 

 

Burger King

Jestli milujete hamburgery, zde je to správné místo! V Burger King je připravují vždy z čerstvých surovin a stoprocentního hovězího masa přímo na otevřeném ohni. Pro děti je připravené speciální dětské menu s hračkou.

 

 

Rodinná farma

Čerstvost, tradice, poctivost a kvalita - právě tohle jsou hlavní zásady Rodinné farmy, na kterých si potrpí. Nákup u nich je příjemný díky krásnému prostředí a skvělému personálu. Naleznete vše od prémiové šunky, nakládané zeleniny až po mléčné výrobky z farem.

 

 

Ugo Freshbar

Je libo vitamínová bomba? V Ugo Freshbar nakopnete organismus, posílíte imunitu a dodáte tělu potřebné vitamíny. Žádná voda, přidaný cukr, pouze stoprocentní chuť z přírody. Připravené mají i zdravé svačinky, wrapy a saláty v kelímku. Zkrátka skvělý fresh do nového dne!

 

 

Kavárna Creperie

Chystáte se na rande? Kavárna Creperie je malebnou kavárnou, kde si se svým protějškem skvěle popovídáte nejen u skvělých sladkých i slaných palačinek. Vše vyrábí podle pravých francouzských receptur a jejich famózní káva je cítit po celém prvním patře.

 

 

Italská cukrárna Amarena

Ochutnejte Itálii! Italská cukrárna Amarena roztančí vaše chuťové pohárky a precizní výroba potěší nejen váš zrak. Zastavit se můžete na kopeček italské zmrzliny a mnoho lahodných dezertů, které si dokonce vyrábí sami. A každý přece ví, že sladké je na nervy nejlepší!

 

 

Pekárna Kabát

Tvrdíte, že pečivo už není, co bývalo? V Pekárně Kabát vás potěší, protože jejich prvotřídní produkty jsou bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Ručně vyrobené pečivo pohladí vaše smysly. Zažijete poctivé pekařské řemeslo jako za časů našich babiček.

 

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky