nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Akce

Zpátky k pohybu - dětský sportovní den

25/06/2021

Přijďte si v pátek 25.6. od 12 do 18 hodin k nám na Novo Plazu užít dětský sportovní den Gymnathlon.

UPDATE: Kvůli nepříznivému počasí jsme celou akci přesunuli do obchodního centra. Veškerá stanoviště a aktivity najdete na pasáži u hlavního vchodu.

 

Gymnathlon je komplexní dětský sportovní program založený na principech všestranného pohybového rozvoje a silného emočního prožitku. Díky promyšlené metodice, důrazu na maximální hravost a speciálním prvkům, jako jsou hrací plány s motivačními samolepkami a putovní maskot, odcházejí děti z našich tréninků nadšené a plné radosti. Děti během sportovního dne zažijí maximální prožitek při hraní Gymnathlon pohybových her, poznají své silné stránky při testování SportAnalytik a navíc si každé dítě odnese medaili a vysvědčení se sportovní analýzou! Cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku ke sportu.


Náplň tréninků byla sestavena ve spolupráci s odborníky FTVS Univerzity Karlovy tak, aby se děti naučily základní dovednosti odpovídající jejich věku. Za tímto účelem je program rozdělený do 3 úrovní:

BABY
- pro nejmenší sportovce od 2,5 do 4 let, kteří si za podpory rodičů a s pomocí rozmanitých pomůcek osvojují 10 základních pohybových dovedností a učí se samostatnosti.

JUNIOR
- pro předškoláky od 4 do 6 let je založený na pestrém mixu atleticko-gymnastických cvičení a pohybových her se zaměřením na 12 klíčových pohybových dovedností a důrazem na rozvoj osobnosti.

SPORTMIX
- pro školáky od 6 do 9 let má za cíl seznámit děti se základy 6 sportů (tenis, gymnastika, volejbal, atletika, basketbal, parkour). Kurz je zakončený analýzou sportovních předpokladů SportAnalytikTM s identifikací silných stránek a doporučením vhodných sportů.

Tak neváhejte a doražte, těšíme se na Vás v pátek 25.6. od 12h na pasáži u hlavního vchodu :)

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky