shopping gallery mon–sun 09:00-21:00

hypermarket Tesco mon–sun 09:00-21:00

parking mon–sun 06:00-23:00

Novoplaza klub

Events

Super zimní výprodej

25/12/2022 - 31/01/2023

Povánoční výprodej je opět tady! Nakupte oblíbené domácí spotřebiče za parádní ceny a užijte si slevy až do konce ledna.

Vstupte do nového roku s novými pomocníky do domácnosti a ušetřete drahocenný čas v kuchyni i při úklidu. Kuchyňský robot ETA vám bude v kuchyni pravou rukou a klidně mu můžete svěřit i tu nejnáročnější práci. Zvládne uhníst i tužší těsta, mele maso na burgery i sekanou a strouhá snad všechny druhy zeleniny. S jeho bohatým příslušenstvím vás v kuchyni opravdu nezklame.

Po Vánocích je tu opět čas na návrat ke zdravějšímu a lehčímu životnímu stylu. Pokud se ale řízků a hranolek nechcete tak snadno vzdát, vyzkoušejte jejich zdravou přípravu bez tuku v horkovzdušné fritéze.

V povánočním výprodeji najdete i pomocníky, co vám usnadní udržování vašeho domova v čistotě. Vyberte si jeden z výkonných tyčových vysavačů a užijte si svobodu pohybu bez kabelu. A pokud se chcete vysávání vyhnout úplně, omrkněte vysavače robotické. Těm stačí rozdat úkoly z mobilu a vy si klidně dejte nohy nahoru.

Využijte výprodej plný parádních cen na e-shopu ETA nebo se na vašeho nového domácího pomocníka přijďte podívat naživo do jedné ze značkových prodejen. Akci nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

gift cards

gift cards

children's zone

children's zone

free parking

free parking

Wi-Fi zone

Wi-Fi zone

80 shops

80 shops

lockers

lockers