nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

FitUP!

FIT UP! je fitness centrum, které si může dovolit každý. Nabízíme neporazitelný poměr ceny a kvality. Naší filozofií je maximálně podporovat naše členy v jejich touze vypadat a cítit se lépe a zdravěji. FIT UP! je tu pro tebe - nikdy nebylo jednodušší začít rozvíjet pozitivní vnímaní sebe sama a posílit tělo i sebevědomí.

FIT UP! se snaží maximálně uspokojit všechny zákazníky, proto máme otevřeno od brzkého rána až do půlnoci. K dispozici je špičkově zařízená Fitness zóna s kardio, power, crossfit zóna i zóna pro skupinový trénink. Zóny jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními světové značky Technogym. Pro dámy je připravena oddělená tréninková Ladies zóna se zařízeními Technogym speciálně vyvinutými a přizpůsobenými pro ženy. Naši trenéři jsou kvalifikovaní a vždy připraveni poradit, či pomoci - zakladáme si na individuálním přístupu.

FIT UP! je skvělým místem pro aktivní trávení odpočinku. Vyhovíme začátečníkům, pokročilým, ale i expertům na fitness trénink. Kromě posilovací zóny ti nabízime kvalitní turbo solária značky Ergoline, která garantují zdravé a šetrné opálení. Otevřen je pro tebe i Grapivit Bar se širokým sortimentem nápojů s kombinací vitamínů, L-karnitinem a nízkym obsahem kalorií. 

Staň se naším ALL IN členem a získej další výhody.

Společně to dáme.

 

 

 

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky