Shopping gallery mon–sun 09:00-21:00

Hypermarket Tesco mon–sun 06:00-22:00

Fitness Victory mon–sun 06:00-22:00

Parking mon–sun 06:00-23:00

Novoplaza klub

Events

Uklízíme s Barbie

12/04/2024 - 20/04/2024

Toužíte po nevídaném zážitku s Barbie a zároveň udělat něco své okolí, přírodu a naší planetu? V sobotu 20. dubna budete mít skvělou příležitost! Společně s Barbie týmem se totiž připojíme k oslavám mezinárodního Dne země, v rámci kterého se zaměříme na velký úklid přilehlého okolí Novo Plazy a Novodvorské ulice a udělali tak něco užitečného pro naší planetu. Ale nebojte, nebude to jen úklidu. 

Uklízíme s Barbie

Nejprve si společně od 10 do 14h posvítíme na odpadky v blízkém okolí Novo Plazy. Potřebné vybavení na úklid bude dostupné v růžových registračních Barbie stanech, které najdete venku vedle obchodního centra. Můžete buď uklízet sami nebo s naším Barbie týmem. Volba konkrétního místa je čistě na vás! Zabavíme se a zároveň kolektivně uděláme dobrou věc pro naši planetu.

Každý pomocník, který se zapojí do úklidové akce, navíc dostane malý dárek!

 

Online soutěž

Na našem Facebooku a Instagramu také budeme soutěžit o exkluzivní panenky Barbie, tak buďte ve střehu, sledujte naše online profily, ať vám nic neunikne :-)

 

Velká Barbie zóna

V průběhu celého dne, konkrétně 10 do 18h si budete moct užít jedinečnou Barbie zónu, kde můžete popustit naplno uzdu své fantazie s Barbie! Barbie zónu najdete v přízemí před KFC a Sportisimem.

 

Tak neváhejte a dorazte v sobotu 20. dubna na Novo udělat něco pro naší planetu.

Těšíme se na vás! :-)

gift cards

gift cards

children's zone

children's zone

free parking

free parking

Wi-Fi zone

Wi-Fi zone

80 shops

80 shops

lockers

lockers