Nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

Hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

Fitness Victory po–ne 06:00–22:00

Parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Akce

Uklízíme s Barbie

12/04/2024 - 20/04/2024

Toužíte po nevídaném zážitku s Barbie a zároveň udělat něco své okolí, přírodu a naší planetu? V sobotu 20. dubna budete mít skvělou příležitost! Společně s Barbie týmem se totiž připojíme k oslavám mezinárodního Dne země, v rámci kterého se zaměříme na velký úklid přilehlého okolí Novo Plazy a Novodvorské ulice a udělali tak něco užitečného pro naší planetu. Ale nebojte, nebude to jen úklidu. 

Uklízíme s Barbie

Nejprve si společně od 10 do 14h posvítíme na odpadky v blízkém okolí Novo Plazy. Potřebné vybavení na úklid bude dostupné v růžových registračních Barbie stanech, které najdete venku vedle obchodního centra. Můžete buď uklízet sami nebo s naším Barbie týmem. Volba konkrétního místa je čistě na vás! Zabavíme se a zároveň kolektivně uděláme dobrou věc pro naši planetu.

Každý pomocník, který se zapojí do úklidové akce, navíc dostane malý dárek!

 

Online soutěž

Na našem Facebooku a Instagramu také budeme soutěžit o exkluzivní panenky Barbie, tak buďte ve střehu, sledujte naše online profily, ať vám nic neunikne :-)

 

Velká Barbie zóna

V průběhu celého dne, konkrétně 10 do 18h si budete moct užít jedinečnou Barbie zónu, kde můžete popustit naplno uzdu své fantazie s Barbie! Barbie zónu najdete v přízemí před KFC a Sportisimem.

 

Tak neváhejte a dorazte v sobotu 20. dubna na Novo udělat něco pro naší planetu.

Těšíme se na vás! :-)

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky