nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Knihkupectví Luxor

Neoluxor Books v OC Novo Plaza se rozprostírá na ploše 490 m² a najdete nás v přízemí, hned u vchodu z parkoviště naproti supermarketu Tesco. Dojet k nám můžete linkami autobusů číslo 106, 196, 197, 501.

 

Nabízíme široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Fanoušci komiksů si také přijdou na své. Rádi Vás přivítame s Vašimi nejmenšími v oddělení knih pro děti. Pro ty, kteří rádi vaří, tu máme nabídku kuchařek, nechybí ani knihy o zdraví. Cestovatelé u nás najdou řadu průvodců, map a jazykových konverzací, pro kutily máme tipy, jak se starat o dům a byt, zahradu a své domací mazlíčky, pro studenty učebnice, slovníky a beletrii ve světových jazycích. Do auta široký výběr mluveného slova. Milovníky magie a andělů zveme do oddělení esoterie. Knihy Vám na požádání rádi objednáme.

 

Součástí knihkupectví je koutek Knižního klubu. K dispozici jsou dárkové poukázky a široká nabídka doplňkového sortimentu včetně společenských her pro malé i velké.

 

Knihkupectví Neoluxor Books je bezbariérové, uzpůsobené pro potřeby vozíčkářů a kočárků. Můžete také posedět v naší kavárně a vaše děti si mezitím pohrají v dětském koutku.

Akce obchodů

Tip na dárek z Luxoru

"Chtěli mě lynčovat, zabít, deportovat, podplatit a jednou i sníst, ale myslím si, že jsem si to tenkrát jen špatně vyložil."

Zítra je taky den – nový román Rudolfa Havlíka právě teď v Luxoru
 

Nový psychothriller, který musíte mít! Koupíte v Luxoru!

Mrazivý. Děsivý. Neodložitelný. Nový psychothriller autorky bestsellerů Kříďák a Jáma.

Knížku Ti druzí od C. J. Tudor objednáte on-line a vyzvednete v prodejně v OC Novodvorská Plaza od pondělí do soboty od 10 do 18 hodin.

Nenechte se zaskočit pravopisem

Topíte se v gramatice? Máme pro vás pomocníka.

Tip na knížku z Luxoru!

Čtete rádi a jeden díl je pro vás málo? Tak to doporučujeme Venkovské sídlo! Romantickou trilogii uznávané autorky Anne Jacobs zakoupíte v Knihkupectví Luxor.

Novinka, kterou přečtete jedním dechem

Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století zakoupíte v Knihkupectví Luxor

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky