nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Lindex

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 470 obchodů v 17 zemích světa. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Společnost Lindex v současné době posiluje svůj růst v kamenných prodejnách, i na ostatních vlastních kanálech prodeje a světových módních platformách.

Hlavním příslibem společnosti Lindex s odkazem pro všechny budoucí generace je podpora žen, respektování životního prostředí a zajištění lidských prav v oblastech, ve kterých působí. Lindex je součástí finské skupiny Stockmann. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

Akce obchodů

Sleva 20 % na podprsenky

Jemná krajka, podpora bez kostic a příjemné, bezešvé provedení. Najděte si v Lindexu spodní prádlo, které vám dokonale padne. Právě teď dostanete na podprsenky slevu 20 %! Nabídka platí 13.-25.7. A nezapomeňte, na označené kalhotky platí akce 3 za 2!

extra sleva 20 % na dětské zboží ve výprodeji

Výprodej v Lindexu ještě neskončil! Nyní získáte v kamenné prodejně 20% extra slevu na dětské zboží ve výprodeji. Vyberte si oblečení, které si zamilujete napořád. Nabídka platí do 5.7.

Lindex výprodej

V prodejně Lindex a na lindex.com právě probíhá výprodej! Najděte si pro sebe nebo své blízké nové oblíbené kousky z dámské kolekce a kolekce spodního prádla se slevou až do 50 %.

Vánoce v LINDEXu pro celou rodinu

Nejhezčí dárky pro ty nejmenší. Nádherné kousky pro vás i všechny ostatní.

Vyrostly z pyžámek? Pořiďte jim nová!

Právě dorazila nová kolekce dětských pyžámek. Hřejivé, měkkoučké a tááák pohodlné. 

Akce 3 za 2 na novou kolekci spodního prádla LINDEX

Ať už pracujete z domova nebo z kanceláře, tuhle nabídku využijete! Spodní prádlo z nové kolekce Lindex nyní v akci 3 za cenu 2!

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky