Nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

Hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

Fitness Victory po–ne 06:00–22:00

Parking po–ne 06:00–23:00

Novoplaza klub

Takko

Ať už módně rafinovaný, jednoduše slušivý nebo sportovně ležérní, ten kdo si rád pořídí nové kousky do svého šatníku, v Takko Fashion nemusí sahat hluboko do kapsy. U nás se celá rodina oblékne za příznivé ceny! S více než 1.800 pobočkami v tuzemsku i v zahraničí je Takko Fashion považován za jeden z největších prodejců módy.

U nás najdete vždy něco nového: od jedinečných kousků oblečení až po perfektně sladěné modely. To se nám daří díky neustálým dodávkám nového zboží do prodejen a pravidelným obměnám jednotlivých módních kolekcí. Dbáme na to, aby naše kolekce byly vždy aktuální a měly vysokou kvalitu.
Náš sortiment není zaměřen pouze na dámský a pánský, ale i na teenagery a naše nejmenší. Jednotlivé kolekce jsou doplněny bohatou nabídkou doplňků a spodního prádla. Naše kolekce se skládají výhradně z vlastních značek, které zaručují vysoký stupeň módnosti a jsou zároveň velmi nositelné. Na své si přijdou také zákaznice s konfekční velikostí 42-54.

Pro aktuální nábídky prosím klikněte na odkaz www.takko.cz a hned uvidíte co nového jsme pro Vás nachystali. Samozřejmostí jsou i PROSPEKTY, pokud jste zaregistrovaní pak se můžete těšit na naše Family Dny a další speciální nabídkové akce.

Aktuální leták a jiné akce na www.takko-fashion.com/cs_cz

Firma Takko Fashion se těší na Vaši návštěvu.

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky