nákupní galerie po–ne 09:00–21:00

hypermarket Tesco po–ne 06:00–22:00

parking po–ne 06:00–23:00

UGO Freshbar

UGO FRESHBAR najdete nyní na novém místě – v přízemí v uličce směrem k Tescu. Nemůžete ho minout.

 

V UGO Freshbarech najdete fresh drinky, svačinky, snídaně i malá lehká jídla z kvalitních 100% přírodních surovin, plné chuti a zdraví a podle moderních trendů.

Můžete si tu vybírat z mnoha ovocných a zeleninových šťáv a smoothies, které vám personál připraví na počkání před očima. Všechny obsahují jen a jen ovoce, zeleninu, případně koření. Žádná voda, žádný cukr, prostě 100% chuť a barva přírody.

Pro fanoušky moderních trendů a zdravého stravování jsou v nabídce i speciální drinky se superpotravinami. Pokud tedy chcete doplnit energii antioxidanty z nepraženého kakaa nebo třeba milujete chia semínka, pak si v UGO určitě najdete svého favorita. A pokud sportujete, pak vám cenné bílkoviny dodají proteinové drinky, které kromě ovoce a zeleniny obsahují ještě rostlinný protein.

Každé dva měsíce UGO zpestřuje navíc menu o několik sezónních drinků z ovoce a zeleniny, která právě teď dozrává, a chutná tedy nejlépe z celého roku.

U nápojů to v UGO Freshbarech ale nekončí. Pokud vás přepadne hlad, můžete si objednat nějakou ze sladkých či slaných lehkých svačinek jako jsou wrapy ze sezónních surovin nebo čerstvé saláty v kelímku. A ve vedru přijde vhodtočená zmrzlina vyráběná na místě ze 100% ovocné šťávy.

 

Přijďte si zdravě zamlsat a můžete se spolehnout, že po svačince nebo obědě z UGO Freshbaru budete plní energie.Lehké osvěžení a nasycení nikdy nebylo snazší!

Akce obchodů

UGO Očistný půst

Šťavnatý program pro každého, kdo se chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti.
Kombinace tří dnů na šťávách se šesti čistými dny, během kterých dodržujete lehkou stravu, pomůže tělu odpočinout si od zatěžujícího jídla, alkoholu, kávy a nastartovat změnu stravování a úpravu životního stylu.

 

UGO Očistný půst připravila trojice výživových matadorů, kteří mají zkušenosti z medicíny, biochemie i nutričního poradenství. S odborným garantem MUDr. Ondřejem Nývltem (prezidentem Aliance výživových poradců ČR) drinky navrhovala Monika Divišová (nutriční specialistka) a Dipl. Ing. Ivan Mach, Csc. (zakladatel první školy pro výživové poradce v ČR).

 

TŘI KROKY K JARNÍMU RESTARTU
1. Registrujte se ONLINE na www.ugoocista.cz.
2. Držte se průvodce UGO Očistným půstem, kde najdete všechny informace.
3. Vyzvedněte si UGO Očistný půst ve vybrané provozovně nebo si jej nechte dovézt a řiďte se pravidly svého termínu.

Startuje registrace na UGO Očistný půst!

UGO Očistný půst je opět tady! Nepropásněte registraci!

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky